Metaliniai kaminai
Kaminų įdėklai


+37060923355

Dvisieniai dūmtraukiai – patikimumas ir nauda

Sekmadienis, Sausio 13, 2019

Kamino pratesimas

Kiekvienas individualaus namo savininkas viliasi, kad pastatytas namas bus tvirtas, patikimai apsaugotas nuo išorinių veiksnių, o jo sudedamieji elementai tarnaus sklandžiai ir bus ilgaamžiai. Kiekvienam bet kurio tipo pastato savininkui svarbu, kad, pavyzdžiui, uždėta nauja stogo danga ar pastatytas naujas dūmtraukis tarnautų taip gerai, jog dėl jo nereikėtų kasdien sukti sau galvos, jo eksploatacijai kasmet nereikėtų skirti papildomų lėšų ir ilgesnį laiką būtų galima apskritai pamiršti apie jo egzistavimą. Būtent tokius dvisienius dūmtraukius jums ir siūlome. „Dumtros“ pagaminti dūmtraukiai juos eksploatuojant nekelia jokių rūpesčių, tarnauja efektyviai ir ilgai.

Mūsų sukurtų dūmtraukių konstrukcija yra paprasta ir patikima. Dūmtraukiai yra pagaminti iš dviejų vienas į kitą įleistų metalinių vamzdžių, o tarp jų esantis tarpas užpildytas šiltinamąja medžiaga. Vidinis vamzdis yra pagamintas iš specialaus kaminams skirto plieno 316L (EN 1,4404). Šis plienas yra atsparus aukštai iš degimo krosnies ateinančių dujų temperatūrai, nerūdija ir tarnauja labai ilgai. Išorinis vamzdis pagal poreikį gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno ar cinkuotos nerūdijančios skardos. Išorinį vamzdį galima nudažyti pageidaujama spalva. Tarp dviejų vamzdžių esantis tarpas yra užpildytas akmens vata, kuri, kad nesukristų ir tarp vamzdžių neatsirastų oro tarpų, papildomai yra armuota tinkleliu.


bizgaus kamino pajungimo dalis Pav. 1 "Bizgaus kamino pajungimo dalis".

Pirminio katilo užkūrimo metu metalinis dvisienis apšiltintas kaminas greitai įšyla, o įšilęs negreitai atvėsta. Tai labai svarbūs veiksniai, nes katilo užkūrimo metu dūmingumas yra pats didžiausias. Būtent šiuo metu ir reikalinga didžiausia dūmtraukio trauka. Įšilusio dūmtraukio trauka kur kas geresnė nei šalto. Dūmtraukio apšiltinimas taip pat svarbus norint sumažinti arba praktiškai visai panaikinti kondensato atsiradimą kamino viduje. Dūmtraukyje atsiradęs kondensatas blogina trauką. Jam atsiradus prie kamino vidinių sienelių prilimpa degimo metu susidariusios medžiagos, formuojasi kristalai, kurie dar labiau pablogina arba visai panaikina savaiminę dujų trauką. „Dumtros“ apšiltinti kaminai greitai įšyla, ilgai išlieka šilti, o vidinės sienelės išlieka sausos – jie sukurti taip, kad pasižymėtų labai gera trauka.

Mūsų sukurti metaliniai dvisieniai apšiltinti kaminai tinka krosnims kūrenamoms tiek skystu, tiek ir kietu kuru. Juos galima sumontuoti tiek pastato viduje, tiek ir jo išorėje. Tad jei jūsų eksploatuojamame pastate yra senas kaminas, kurio nėra galimybės nugriauti, šie pristatomi kaminai yra puiki išeitis, nes juos galima greitai sumontuoti ir pastato išorėje. Sumontuoti jie atrodo estetiškai, o pageidaujant - juos galima nudažyti norima spalva.


Dumtra kaminai Pav. 2 "Dumtra kaminai"

Kamino vamzdžiai pagaminti taip, kad juos tarpusavyje būtų galima sujungti. Tokiu būdu kamino ilgį galima padaryti būtent tokį, kokio reikalauja pastato aukštis. Vienasieniu kamino vamzdžiu dūmtraukį galima prijungti prie bet kokio gamintojo katilo ar krosnies. Kamino komplektacijoje yra stogelis nuo kritulių ir stogo sandarinimo detalė, kuri skirta apsaugoti pastatą nuo kritulių patekimo į vidų.

Du pagrindiniai gero kamino bruožai yra šie: gera trauka ir ilgaamžiškumas. Būtent tokie ir yra „Dumtros“ dvisieniai kaminai.


nerudijancio plieno dumtraukis Pav. 3 "Nerūdijančio plieno dūmtraukis"

Sekite mus:

Sekite mus facebook