Metaliniai kaminai
Kaminų įdėklai

+37067044417
+37060923355

Kaip sujungti lauko ir vidaus židinių dūmtraukius?

Pirmadienis, Kovo 7, 2016

Zidinys diena

Klausimas: Norėčiau prie namo išorinės sienos sumontuoti kaminą su dviem įdėklais, kad turėčiau atvirą židinį lauke ir galėčiau prijungti krosnelę viduje. Koks turėtų būti abiejų židinių dūmų kanalo jungties su dūmtraukiu aukščio skirtumas? Ar jis būtinas? Ar galima jungti tame pat taške? Gal turite kamino jungties su siena brėžinį? Šiuo atveju siūlome jums įrengti du atskirus,apšiltintus dvisienius dūmtraukius, kurie tvirtinami prie išorinės namo sienos. Tai būtų dvi atskiros viena nuo kitos nepriklausomos dūmų šalinimo sistemos. Šių dūmtraukių pranašumas yra montavimo bei priežiūros paprastumas, saugi eksploatacija ir geras kokybės su kaina santykis. Jeigu išorėje reikalinga apdaila, dūmtraukius galima apmūryti ar kitaip apdailinti, dūmtraukių atstumas vienas nuo kito nereglamentuojamas.
Šiuo atveju siūlome jums įrengti du atskirus, apšiltintus dvisienius dūmtraukius, kurie tvirtinami prie išorinės namo sienos. Tai būtų dvi atskiros viena nuo kitos nepriklausomos dūmų šalinimo sistemos. Šių dūmtraukių pranašumas yra montavimo bei priežiūros paprastumas, saugi eksploatacija ir geras kokybės su kaina santykis. Jeigu išorėje reikalinga apdaila, dūmtraukius galima apmūryti ar kitaip apdailinti, dūmtraukių atstumas vienas nuo kito nereglamentuojamas.
Dvisienį apšiltintą dūmtraukį sudaro du, vidinis ir išorinis, vamzdžiai. Vidinis vamzdis pagamintas iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno 316L 1,4404, ir yra 0,6 mm storio. Išorinį vamzdį siūlome rinktis iš trijų metalo rūšių: t.y. nerūdijančio plieno, dažytos cinkuotos skardos ar cinko. Tarp vidinio ir išorinio vamzdžių yra šiluminė izoliacija - akmens vatos demblis su vielos tinkleliu (kad vata nesukristų). Šiluminė izoliacija apsaugo kaminą nuo greito atvėsimo, sulaiko šilumą, pagerina trauką, šie dūmtraukiai gali būti montuojami prie pastato išorinės sienos arba pastato viduje.
Lauko židinio su apšiltintu dūmtraukiu pajungimas yra tiesioginis (b pavyzdys). Dūmtraukio apačioje yra montuojama pravala su durelėmis jam išvalyti.
Nuo krosnelės iki kamino rekomenduojame montuoti juodo metalo, vienasienį vamzdį, kuris į patalpą spinduliuos šilumą (a pavyzdys). Dūmtraukis gali būti valomas nuėmus kondensato rinktuvo dangtį, esantį sistemos apačioje.
Du dumtraukiai
Šios dvi atskiros dūmų traukos sistemos viena kitai įtakos neturi, todėl abiejų židinių dūmų kanalo jungties su dūmtraukiu aukščio skirtumas nėra svarbus. Galima jungti tame pačiame taške.
Du kaminai
Šioje nuotraukoje jūs matote jau realizuotą analogišką dviejų apšiltintų dūmtraukių sistemą su lauko bei vidaus židiniais.
Publikuota 2015-04-01: Agrozinios.lt

Sekite mus:

Sekite mus facebook