Metaliniai kaminai
Kaminų įdėklai


+37060923355

Kamino valymas

Antradienis, Lapkričio 29, 2022

Kamino valymas

Labai svarbu užtikrinti, kad jūsų dūmtraukis būtų kuo saugesnis. Priešgaisrinės apsaugos asociacijos teigimu, patikrą ir valymą turite atlikti bent kartą per metus, o rekomendacija karta į tris mėnesius.

Kamino valymas – patikimas būdas išvengti kamino gaisro.

Jūsų kaminas yra svarbi sistema, leidžianti dūmams, toksinams ir pavojingiems garams pasišalinti iš namų. Su švariu kaminu visi šie pavojingi dūmai gali lengvai iškeliauti iš patalpų. Laikui bėgant nešvariame kamine atsiranda kreozoto. Kreozotas yra juodos, lipnios nuosėdos, kurios lieka kamine, kai dega drėgnos malkos arba kai nėra pakankamai traukos uždarius sklendę ir smilkinant kurą. Kreozoto problema yra ta, kad jis yra labai degus, todėl jis yra viena iš pagrindinių dūmtraukių gaisrų priežasčių. Dūmtraukyje gaisro metu gali susidaryti 1500 C temperatura.

Yra žinoma, kad paukščiai kartais deda lizdus kaminuose, o išdžiūvusios šakelės, lapai ir šiukšlės gali gana lengvai sukelti niokojantį gaisrą. Nuo paukščių sukančių lizdus kamine jus apsaugos kamino įdėklas.

Švarus kaminas reiškia ir efektyvesnę šildymo sistemą namuose.

Reguliarus kamino valymas taip pat gali užkirsti kelią būsimai žalai, kuri gali kainuoti gana brangiai. Kadangi aplink dūmtakį kaupiasi suodžiai, nešvarumai, aplink kaminą ant sienų gali atsirasti juodai ruda aitrų kvapą turinti dėmė, jos pašalinti bus beveik neįmanoma.

Užsakyk kamino valymą paskambinęs šiuo tel. Nr. 8-665-23355

„Dumtra“ – tai dūmtraukių specialistų įmonė, turinti daugiau nei 30 metų patirtį. Įrengiame buitines ir pramonines dūmų šalinimo sistemas. Dūmtraukių valymo paslaugos. Vėdinimo ir vėsinimo sistemų įrengimas. Saulės elektrinių prekyba ir įrengimas.

Sekite mus:

Sekite mus facebook