Metaliniai kaminai
Kaminų įdėklai


+37064981820

Turite plytinį kaminą, kurį norite apsaugoti ir modernizuoti?

Jums padėsime tai padaryti naudodami kokybiškus kaminų įdėklus.

Kaminų įdėklai montuojami į esančius plytinius ar betoninius kaminus, siekiant juos apsaugoti nuo greito suirimo veikiant karščiui ir agresyviam kondensatui. Jie skirti natūralia trauka šalinti degimo produktus iš šildymo įrenginių, kuriuose deginamas dujinis, skystas arba kietas kuras. Kaminų įdėklų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies medžiagas. Kaminų įdėklai pagaminti iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno 316L 1,4404, yra atsparūs suodžių kaupimuisi. Šie kaminų įdėklai yra tinkami eksploatuoti drėgnomis sąlygomis. Tai itin patikimas būdas atnaujinti senus plytinius ir betoninius kaminus jų negriaunant ir nestatant iš naujo. Pasirinkus kaminų įdėklus taip pat nereikės statyti pristatomo (lauko) kamino.

Mes, UAB „Dumtra“ kaminų specialistai, Jums siūlome:

  • Aukščiausios kokybės kaminų įdėklus ir komplektuojančias dalis. Visus įdėklus gaminame naudodami tik moderniausias technologijas.

  • Aukščiausio lygio montavimo paslaugas, kurias atlieka tik kvalifikuoti ir motyvuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį dirbdami su kaminais ir jų atnaujinimu, o taip pat ir kaminų įdėklų sistemomis.

  • Nemokamas konsultacijas telefonu ir darbų atlikimo vietoje. Tai padės Jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes tik profesionalai gali padaryti viską tinkamai. Turime daug patirties šioje srityje, kuria nebijome dalintis su savo klientais.

  • Patraukliausias kaminų įdėklų kainas rinkoje.

  • Ilgalaikes garantijas savo gamintiems ir montuotiems kaminų įdėklams.

  • Visapusišką rūpestį Jūsų namų kaminu ir atitinkamą požiūrį.

  • Galimybė įsigyti išsimokėtinai.

Esame įsitikinę, kad nuo mūsų darbo kokybės priklauso Jūsų namų saugumas. Seni plytiniai kaminai turi nemažai trūkumų, kuriuos pašalina mūsų montuojami kaminų įdėklai. Jie apsaugo nuo galimo suodžių gaisro, kurio pasekmės paprastai būna tragiškos. Nerizikuokite savo namo saugumu – užsisakykite kokybiškus ir nebrangius kaminų įdėklus.

Norite sužinoti, kiek kaminų įdėklai kainuoja? Paskambinkite mums arba parašykite el. paštu ir atsakysime į visus jums kylančius klausimus. Arba užpildykite užklausos formą, kurią rasite čia

Kamino schema