Metaliniai kaminai
Kaminų įdėklai

+37067044417
+37060923355

Užsisakykite pristatomą kaminą jau dabar. Specialiai jums pritaikysime ženklias nuolaidas.

Pristatomi kaminai (metaliniai kaminai) – tai yra dvisieniai apšiltinti dūmtraukiai, kurie susideda iš dviejų, vidinio ir išorinio, vamzdžių. Vidinis vamzdis pagamintas iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno 316L 1,4404. Išorinį vamzdį (kevalą) siūlome rinktis iš keleto rūšių metalų, pavyzdžiui, blizgaus nerūdijančio plieno, "Standart", blizgaus nerūdijančio plieno "Premium", karštu milteliniu būdu dažytos nerūdijančio plieno skardos (pagal RAL spalvų paletę), taip pat galimi ir kiti variantai. Tarp vidinio ir išorinio vamzdžių yra šiluminė izoliacija – akmens vatos sluoksnis kimštas mechaniniu būdu tad vata yra kieta 25mm arba 50mm. Šiluminė izoliacija apsaugo kaminą nuo greito atvėsimo, sulaiko šilumą, pagerina trauką. Šie dūmtraukiai gali būti montuojami prie pastato išorinės sienos arba pastato viduje. Produkcijos gamybai naudojame tik patikimas ir sertifikuotas medžiagas.

Pristatomi kaminai statomi dažniausiai jau pastatytuose namuose, kuriuose šeimininkai pageidauja įsirengti kokybišką šildymo sistemą. Naujuose namuose pristatomi kaminai sutinkami rečiau, tai priklauso nuo katilinės vietos. Paprastai naujos statybos namuose montuojami vidaus metaliniai kaminai.

Mes Jums siūlome:

  • Aukščiausios kokybės pristatomus kaminus ir komplektuojančias dalis. Gamybos ir montavimo procesuose naudojamos moderniausios technologijos.

  • Aukšto lygio montavimo paslaugas, kurias atlieka kvalifikuoti ir motyvuoti specialistai, turintys ne vienerių metų patirtį dirbdami su kaminų įdėklų sistemomis.

  • Nemokamas konsultacijas telefonu ir darbų atlikimo vietoje, padėsiančias Jums sutaupyti laiko, kadangi turime ilgametę patirtį savo veiklos srityje, todėl sukauptomis žiniomis noriai dalijamės su savo klientais.

  • Patraukliausias kainas rinkoje.

  • Ilgalaikes garantijas (priklauso nuo kaminų modelių ir projekto sudėtingumo).

  • Galimybė įsigyti išsimokėtinai.

Mumis pasitiki ne vienas šimtas klientų, todėl galite būti ramūs – mūsų montuojami pristatomi kaminai tarnaus jums daugybę metų. Be to būsite visiškai saugūs ir ramūs dėl savo šildymo sistemos patikimumo.

Norite sužinoti kiek kainuoja pristatomi metaliniai kaminai? Susisiekite su mumis jau dabar! Arba užpildykite užklausos formą, kurią rasite čia

Kamino schema
Metaliniai kaminai Metaliniai kaminai Metaliniai kaminai Metaliniai kaminai Metaliniai kaminai Metaliniai kaminai